Pompoenen op een tafel, met prijskaartjes erbij.

De boodschappen? Die haal je gewoon in de polder

Categorieën

  • Ontdek onze regio

Voor de boodschappen ga je normaal naar de bakker, de slager, de kaaswinkel en de supermarkt. Of je bestelt ze online. Maar op Voorne-Putten kun je ze ook in de polder halen. Bij diverse boerderijwinkels, pompoenkramen en melktappen. Daar vind je de lekkerste streekproducten. Vers, gezond en om de hoek. 

Waar kun je op Voorne-Putten streekproducten kopen?

Het gaat om groenten en fruit, maar ook om zuivel (zoals melk en kaas), ijs en bloemen. Marketing Op Voorne-Putten heeft op haar website twee overzichten gezet met plekken waar je streekproducten kunt kopen. Specifiek voor het najaar zijn er de pompoenkramen. Boerderijwinkels en melktappen zijn minder aan seizoenen gebonden.

Overzicht pompoenkramen (Verwijst naar een externe website) Overzicht boerderijwinkels en melktappen (Verwijst naar een externe website)